Вкупно прегледи на страницата

сабота, 21 јануари 2012

ЕП 2012 Србија Фан зона во Белград

ЕП 2012 Србија Фан зона во Белград

 

Дружењето на верните навивачи на македонската репрезентација, претставниците на медиумите,  и на сите гости – љубители на ракометот кои ќе ги бодрат нашите репрезентативци на  ЕП 2012 Србија во Белград ќе се одвива во Фан зоната во хотел “Југославија”- 1 кат. Отварањето на фан зоната е на 21.01.2012 год. (сабота) во 14:00 час.
                               • Адреса: Бул. Никола Тесла 3 - Белград
                               • Работно време: 12:00 – 02:00 часот
                               •  Капацитет – 2000-3000 луѓе
                               • Секоја вечер диско забава
                      За сите дополнителни информации сме на располагање

                                     Поздрав и се гледаме Белград !
                                   Ракометна Федерација на Македонија


http://www.macedoniahandball.com

 

 

Нема коментари:

Објави коментар