Вкупно прегледи на страницата

среда, 24 август 2011

NAVIGON MobileNavigator 1.8.2 Only Balkan


Mapi od 15 juni 2011
Вкучени мапи на :
Словенија
Хрватска
Босна и Херцеговина
Србија + Косово
Македонија
Бугарија
Грција

Оптимизирана за Балкан јузери, исфрлена западна европа [wink]


Еве го и линкот за симнување:

Симнувај од Т У К А


Поздрав

1 коментар:

  1. Aj te molam nekoj reupload napravi. Cel mesec probuvam od ova fileape i shansi nema da se simne

    ОдговориИзбриши